Smuszkiewicz S.C.

tel. 508 302 058
truckgniezno@wp.pl

Pałucka 11
62-200 Gniezno
woj. wielkopolskie

NIP 7842203285

Witamy na naszej stronie internetowej

Nasz doświadczony i niepowtarzalny zespół wysoko wykwalifikowanych ludzi na polskim rynku działa od 1997 roku. Prowadzimy sprzedaż samochodów ciężarowych, ciągników siodłowych i naczep. Od początku firmy naszym celem jest wyjść na przeciw oczekiwaniom klienta. Importujemy pojazdy zamówione indywidualnie na życzenie klienta.

Najnowsze aktualności

22.05.2012r.

Zapraszamy Państwa na Zlot Master Truck Show w Polskiej Nowej Wsi, który odbędzie się w dniu 6-7-8 Lipca 2012r.

Finansowanie pojazdów

Z myślą o naszych Klientach zdecydowaliśmy się podjąć stałą współpracę z największymi instytucjami finansowymi oraz podmiotami bankowymi, które w swojej ofercie współpracy mają kredyt samochodowy. Pragniemy w ten sposób stworzyć Państwu możliwie jak najdogodniejsze warunki zakupu, które obejmować będą również pomoc ekspertów i doświadczonych doradców.

Zależało nam również na otwarciu takiej drogi współpracy z Państwem, która pozwoli na możliwie jak najszybszą finalizację, a tym samym – w możliwie jak najkrótszym czasie pozwoli korzystać z zakupionego pojazdu. Leasing ciągników siodłowych jest więc wsparciem, które dla wielu podmiotów i firm transportowych stanowi szansę na dalszy rozwój oraz rozbudowę floty.

Decydując się na współpracę z nami mogą mieć Państwo całkowitą pewność, że leasing samochodu ciężarowego będzie się opierał na przejrzystych warunkach, dogodnych przede wszystkim dla Klienta. Zależało nam na tym, aby w ten sposób zapewnić Państwu całkowite bezpieczeństwo oraz możliwość skorzystania z pomocy zaufanych, sprawdzonych podmiotów.

Wśród podmiotów finansowych, z którymi zdecydowaliśmy się podjąć współprace, odnajdą Państwo:


JAK DZIAŁAMY?


Każdemu Klientowi pragniemy zapewnić kompleksową obsługę, czyli pełne wsparcie od momentu zakupu, aż po załatwienie i dopełnienie ostatnich formalności finalizujących transakcję. Wiele uwagi poświęcamy również zachowaniu odpowiedniego tempa działania – pragniemy, by nasza pomoc była ekspresowa i pozwoliła Państwu na szybki i bezproblemowy zakup pojazdu. Doradzamy oraz udzielamy wszelkich odpowiedzi w kwestiach związanych z ubezpieczeniem auta.

Jeżeli więc zależy Państwu na szybkim i prostym leasingu samochodu ciężarowego – zachęcamy do współpracy. W ciągu 3-4 dni roboczych, bez zbędnych formalności będą Państwo mogli dokonać finalizacji transakcji.

Pragniemy zaznaczyć, że wsparciem związanym z finansowaniem objęty został również sprzęt zakupiony u innych podmiotów lub osób prywatnych. W przypadku jakichkolwiek pytań – zachęcamy do kontaktu: tel. 883–017–300.

Emial: kredytgniezno@wp.pl

Zapraszamy